Kategorie:

Hotel SPA Dr Irena Eris Krynica Zdrój w gronie tak zwanych „hoteli dla dorosłych”

Położony w samym sercu Popradzkiego Parku Krajobrazowego Hotel SPA Dr Irena Eris w Krynicy-Zdroju to holistyczne królestwo relaksu, w którym zapomina się o codziennej rutynie i zgiełku, oczyszcza się umysł i ciało, celebruje się każdą chwilę spędzoną blisko natury. Jego butikowy charakter z kameralną przestrzenią, przytulną atmosferą oraz autorską koncepcją SPA, czyni go unikatowym miejscem, które oferując wysoki komfort wypoczynku i najwyższej jakości obsługę, jednocześnie sprzyja wyciszeniu zmysłów, zadbaniu o ciało i psyche podczas zabiegów pielęgnacyjnych, czy spędzeniu smakowitych chwil podczas wybornej kolacji.

Dzięki ofercie hotelu skierowanej do osób w wieku 12+, idealne warunki do odpoczynku znajdą nie tylko te osoby, które pragną „uciec na chwilę” od codziennej rutyny. Nie jest to również oferta skierowana tylko do osób starszych, bezdzietnych czy singli, lecz także do osób, które mają dzieci, lecz potrzebują spędzić chwile we dwoje, bez towarzystwa zarówno swoich, jak i innych pociech. Potrzeba zmiany wypłynęła od samych odwiedzających SPA, a hotel, odpowiadając na oczekiwania gości postanowił wprowadzić taki model w życie.

Zmiana formuły krynickiego Hotelu SPA, jak podkreślają właściciele hotelu, nie dotyczy dwóch pozostałych Hoteli SPA Dr Irena Eris – w Polanicy-Zdroju i na Wzgórzach Dylewskich, które oferują doskonałe warunki na pobyty rodzinne przez cały rok. Dzięki doskonałej infrastrukturze zapewniają wszelkie udogodnienia niezbędne dla wypoczynku z małymi dziećmi. Bogate programy animacji podczas weekendów oraz w okresie wakacji i ferii dostarczą dzieciom moc atrakcji, wypełniając im ciekawie czas, a rodzicom, których pociechy będą pod opieką profesjonalistów, pozwolą napawać się zasłużonymi chwilami relaksu.

Źródło informacji: Hotele SPA Dr Irena Eris


Pochodzenie wiadomości: pap-mediaroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *